Deprecated: The called constructor method for WP_Widget in GFWidget is deprecated since version 4.3.0! Use __construct() instead. in /home/hotelpresident/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4955
Hotel Presidenti – Hotel President
Adresa : Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin 4503 -- Cel : +355 69 20 72 161
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotel President 

Welcome

Është një kënaqësi për ne, qe ju mirëpresim në Hotel President

 
 

Plazhi Presidentit

 

HOTEL PRESIDENT ka një zonë të veçantë plazhi, te rezervuar për pushuesit e tij dhe te rastit, i cili

menaxhohet nga nje ssistem rigoroz mirembajtje.

 
 

Qetësia që karakterizon restorantin tone e ben atë vendin perfekt për të filluar ditën me një mëngjes të freskët, ose për të shijuar një drekë me gatime të përzgjedhura, ose darkë të këndshme mes miqsh nën një ndriçim të lehtë, i cili i përshtatet më së miri kombinimit të ngjyrave të natyrës me dizanjin e ngrohtë të Presidentit. Me pamje të gjerë nga perendimi i diellit Restoranti dhe Bar Presidenti ofron porcione të shkëlqyera dhe shije unike, me çmime shumë të arsyeshme. Presidenti, është zgjedhje me e mire ne gamen e restoranteve të Shengjinit.

Hotel President's Rooms

View More

Book Now

Rezervo

Gallery

Video Tour

Read All News
http://hotelpresident.al/VirtualTour/Hotel%20President.html

Hotel President

Pozicioni: Hotel President ndodhet ne pjesen qendrore te Shengjinit (Lezhe) ne afersi te Malit te Zi ne lartesine 0 m nga niveli i detit. Gjendet rreze kodres dhe ka nje pozicion te favorshem per pushime relaksuese dhe te shendetshme. Kombinimi i ujit te ngrohte me ajrin e fresket ju jep mundesine qe ti shijoni sa me kendshem pushimet tuaja. Dhomat: Hotel President ka rreth 51 dhoma akomodimi 3 suita dhe 14 dhoma familjare me 2 ashensore ne dispozicion. Cdo dhome I ploteson kushtet e nje hoteli prestigjoz. Dhoma permban kondicioner, tv satelitor, parkim, wireless, sherbim ne dhome, balkone me pamje nga deti.

News

Read All News

Rreth Nesh

HOTEL PRESIDENT ka një zonë të veçantë plazhi, te rezervuar për pushuesit e tij dhe te rastit, i cili menaxhohet nga nje ssistem rigoroz mirembajtje. Gjithashtu, ne kete zone kemi edhe nje mjedis te vogel ku sherbehen pije freskuese dhe gatime te castit te cilat kombinuar me pamjen fantastike shijohen ne maksimum

Bar & Restorant

Hoteli jone ne kuader modernizimit dhe persosjes se sherbimit, ofron nje restorant ne gatishmeri per cdo lloj shije.Në restorantin e hoteli tone, ju do të përjetoni ëndrrën tuaj. Kurorezoni vizitën tuaj në një ambient me nje harmonie përfekte. Harrojeni stresin e jetës së përditshme dhe zhytuni në një perjetim që ju do ta ruani gjatë në kujtesën tuaj.

Testimonial

Our Facility