Deprecated: The called constructor method for WP_Widget in GFWidget is deprecated since version 4.3.0! Use __construct() instead. in /home/hotelpresident/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4955
Restoranti – Hotel Presidenti
Adresa : Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin 4503 -- Cel : +355 69 20 72 161

Restoranti

Ndër restorantet dhe baret më të mira në Shëngjin , President ofron rehati , qetësi , elegance dhe momente magjike .

Hoteli jone ne kuader modernizimit dhe persosjes se sherbimit, ofron nje restorant ne gatishmeri per cdo lloj shije.
Në restorantin e hoteli tone, ju do të përjetoni ëndrrën tuaj. Kurorezoni vizitën tuaj në një ambient me nje harmonie përfekte. Harrojeni stresin e jetës së përditshme dhe zhytuni në një perjetim që ju do ta ruani gjatë në kujtesën tuaj.

Provoni shije unike , specialitete të pasur mesdhetare . zgjedhur me kujdes produktet nga kuzhinier tonë , produkte organike lokale si perime , mish specialitete zona të freskët të detit janë disa nga enët më joshëse në menuja. .

Pse duhet te vini tek ne

Gëzojnë disa verëra të cilësisë me italiane dhe shqiptare për të përmbushur tuaj shije , dhe ju do të bie në dashuri me siguri !

Restoranti

Qetësi që karakterizon restorantin e bën atë vend i përkryer për të filloni ditën me një mëngjes të freskët , ose për të shijuar një drekë me enët e zgjedhura apo darkë të këndshme me miqtë nën një ndriçim të lehta , e cila i përshtatet më të mirë kombinuar ngjyra natyrore me Presidentin ngrohtë dizanjin . Me pamje të gjerë të Restorant muzg dhe Presidenti Bar ofertat pjesë të shkëlqyer dhe shije unike me çmime shumë të arsyeshme . President, është zgjidhja më e mirë në rangun e restoranteve Shëngjin .