Deprecated: The called constructor method for WP_Widget in GFWidget is deprecated since version 4.3.0! Use __construct() instead. in /home/hotelpresident/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4955
Dhoma Familjare – Hotel Presidenti
Adresa : Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin 4503 -- Cel : +355 69 20 72 161

Dhoma Familjare

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Dhoma Familjare

Bed3 Double Beds
Max People5
ViewBeach
Room Size220 sqm.
WifiYes
Breakfast IncludedYes
Room ServiceYes
Air ConditionYes
ParkingYes
SafeYes

Alternativë e përkryer për familje, miq dhe të afërm të cilët duan të qëndrojnë në hotelin tonë.

Arsyet pse ju duhet të na vizitoni?

Hotel President ka 2 restorante elegante, ku me shume mjeshteri serviren ushqime tradicionale shqiptare, italiane dhe franceze. Ushqimi ynë është i përgatitur nga shefat tane te kuzhines qe mbi supe mbajne peshen e eksperiences dhe pervojes gastronomike.

Një larmishmeri e gjerë e disa prej verërave më të mira te vendit dhe ndërkombëtare mund të gjenden në Hotel President,te cilat kur kombinohen me ushqim te fresket deti dhe pamje madhështore bejne qe kushdo te perjetoje nje eksperience unike..

Nuk jeni bindur akoma?

Nëse juve po kaloni rastesisht, po organizoni nje fundjave romantike, jeni në një udhëtim pune, merrni pjese ne një festë me familjen ose miqtë, ose te beni pushimet tuaja verore

ju sigurojme qe në Paradise Beach Hotel ju do të keni kohën më të mirë të mundshme

Stafi ynë profesional, i sjellshëm dhe shume miqesor do beje te mundur qe tju ndihmojë me të gjitha kërkesat që mund të keni, ndërsa ju qëndroni në Hotel.